O Nas

Wspieramy we wszystkich obszarach prawa dla biznesu

Dostarczamy kompleksową gamę usług prawnych na najwyższym poziomie, zapewnianą przez wybitnych specjalistów z najważniejszych obszarów prawa, tak aby skutecznie rozwiązywać problemy naszych klientów oraz ograniczać ich ryzyko.

O KANCELARII

Usługi dopasowane do Twojej potrzeby

Wśród naszych klientów znajdują się jedne z największych firm z branży e-commerce, spożywczej i rolniczej. Doradzamy także przedsiębiorstwom z przemysłu chemicznego, elektronicznego, badawczego i sportowego.

Nasze podejście do spraw klientów opiera się na zaangażowaniu w jakość, co przekłada się na budowanie kultury długotrwałej współpracy z klientami.

100+
firm i organizacji zaufało nam w dostarczeniu usług prawnych
15+
specjalistów oferuje doradztwo prawne w naszym zespole
2012
oferujemy usługi doradztwa prawnego od ponad dekady
3,500+
przeprowadziliśmy klientów przez ponad 3,5 tys. spraw i postępowań
Nasze wartości

O naszym zespole

Prawnicy Kancelarii zapewniają kompleksowe rozwiązanie każdego problemu prawnego. Dlatego też od lat budujemy stały zespół specjalistów podobnie rozumiejących cele pomocy prawnej naszej Kancelarii.

Chętnie wspieramy podnoszenie kwalifikacji przez naszych współpracowników, a także jesteśmy dumni z kształtowania właściwego rozwoju przyszłych prawników, umożliwiając studentom IV i V roku kierunku prawo odbywanie praktyk studenckich w naszej Kancelarii.

W naszej obsłudze z racji tego, że dbamy o interesy polskich przedsiębiorstw realizowane nie tylko na rodzimym, wewnętrznym rynku, ale i międzynarodowym posługujemy się również językiem angielskim.

Dodatkowo, część z nas łączy praktykę prawną z zajęciami na uniwersytecie, wykładając prawo rolne i prawo żywnościowe oraz uczestnicząc czynnie w rozwoju polskiej nauki.

nasi eksperci

Poznaj nasz zespół

Sekcja strony w trakcie realizacji. Odwiedź naszą stronę już wkrótce, żeby zobaczyć aktualności o członkach naszego zespołu!