Prawo Cywilne

Zaawansowana obsługa prawna w zakresie przygotowania, negocjacji i rozstrzygania sporów umownych w ramach prawa cywilnego

Realizowane usługi

W tym zakresie świadczymy usługi prawne związane z kompleksową analizą umów i aktów prawnych, a w szczególności te przedstawione poniżej

Tworzenie i Opiniowanie Umów

Kompleksowe przygotowanie i dogłębna analiza prawna różnorodnych umów, zapewniające bezpieczeństwo i spójność z obowiązującym prawem.

Negocjacje Kontraktowe

Strategiczne podejście do negocjacji umów, mające na celu osiągnięcie korzystnych warunków i maksymalizację korzyści dla naszych klientów.

Reprezentacja Prawna w Sporach

Zdecydowane reprezentowanie interesów klientów w różnego rodzaju konfliktach umownych, z pełnym zaangażowaniem na wszystkich etapach postępowania.

Windykacja Roszczeń

Efektywne działania w celu odzyskania należności, włączając wsparcie prawne w procesie egzekwowania zobowiązań kontraktowych.

Email

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy na poniższy adres.

sekretariat@kancelaria-gs.pl

Telefon

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 – 16:00 w dni robocze.

+48 32 3406680

Biuro

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

ul. Olchowa 13, Łaziska Górne, 43-170
AKTUALNOŚCI

Co nowego w prawie?

Aktualności prawnicze tworzone przez specjalistów z naszego zespołu

Prawo Konsumenckie
16 min

Ponad 25 mln zł kary za reklamę wprowadzającą konsumentów w błąd

Prezes UOKiK Tomasz Chróstny wydał dotkliwą decyzję dotyczącą jednego z operatorów telekomunikacyjnych, nakładając na niego karę finansową w kwocie 25 623 957 zł za wprowadzanie konsumentów w błąd w zakresie reklamy swoich usług...
Ogólne
34 min

Publikacje naszego zespołu

Książki, artykuły, studia, rozprawy naukowe, redakcje naukowe ekspertów z naszego zespołu. Czym zajmują się prawnicy z kancelarii oraz jakie tematy naukowe są przez nich poruszane?